O Mnie

Na początek chciałabym napisać kilka słów o sobie. Urodziłam się w Świnoujściu, w środę 13... Nie to byłoby zbyt banalne i nudne.

Postanowiłam w życiu połączyć swoje pasje, a mianowicie zamiłowanie do gotowania i do muzyki i zrobić z tego użytek, a przy okazji wam trochę o nich napisać. Bo w życiu najważniejsze jest robić coś z pasją i przyjemnością, a jak można się tym podzielić z innymi to tym bardziej to cieszy.

Gotować nauczyłam się jak wyjechałam z domu na studia, ale odkąd pamiętam, zawsze ciekawiła mnie kuchnia. Intrygował mnie proces tworzenia, a dokładnie różnorodność połączeń ze sobą tak odmiennych składników i smaków.

Muzyka, a bardziej taniec były zawsze i są do dziś dla mnie największą formą relaksu i ucieczką od szarej rzeczywistości. Dodam, że muzyka zawsze towarzyszy mi w kuchni, ale najchętniej słucham jej w samotności w samochodzie...

O Blogu

Pomysł na blog pojawił się pewnego razu, od tak znikąd. A na nazwę, pamiętam wpadłam któregoś ranka zaraz po przebudzeniu się i obiecałam sobie, że nie zostawię tego tak, że trzeba słuchać swojej intuicji. Wierzę, że w życiu nic nie dzieje się przypadkowo, a marzenia potrafią się spełnić nawet te najbardziej nierealne i nieprawdopodobne.

"Kulinarny Rollercoaster" to zbiór przepisów prostych i szybkich do wykonania inspirowanych życiem i muzyką. Blog zawiera przepisy pewnie dobrze wam znane, ale w nieco innych odsłonach. Pokażę Wam, że wiele z tych przepisów nie jest tak czasochłonnych lub kosztownych do wykonania, a wiele składników można zastępować innymi. Przeczytacie tu też o moich początkach w gotowaniu i o przygodach, które ciągle mi się w kuchni przytrafiają.

Pozdrawiam, życząc miłej lektury i odrobiny odwagi w kuchni.
Kopiowanie treści i zdjęć jest monitorowane.Wszystkie teksty oraz zdjęcia są mojego autorstwa. Jeśli chciałbyś je wykorzystać, skontaktuj się ze mną magda@kulinarnyrollercoaster.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie treści i zdjęć bez zgody autorki zabronione. Powered by PHP-Fusion. Copyright PHP-Fusion 2002-2008 Nick Jones "Released as free software without warranties" GNU AGPL v3